Nowy numer 50/2019 Archiwum
 • Ba
  12.03.2015 14:00
  Z artykułu można by wyciągnąć wniosek, że to po wybraniu sobie tego regulaminu przez dzieci został on dopiero wywieszony. Nie nie było tak. Poza tym jak internet ma nie milczeć, skoro nie wiadomo jacy rodzice są za tym regulaminem i jaki to jest tych rodziców procent? Samo brzmienie regulaminu już jest bulwersujące na tyle, że wzburzyło ludzi i jest to zrozumiałe.
  • chordad
   16.03.2015 10:30
   a jaki procent był przeciwko temu regulaminowi?

   z artykułu wynika, że większość rodziców była "za",
   a "przeciwko" tak na prawdę jedna matka pieniaczka - pewnie jakaś lewicowa anarchistka z mózgiem przeżartym dragami.
   w klasie mojego syna też jest taka jedna, której nigdy nic nie pasuje...
   doceń 9
 • maga
  12.03.2015 14:26
  Zgadzam się z autorem artykułu,żaden skandal się nie wydarzył. Tylko ktoś kto nie ma pojęcia, jaka agresja panuje w dzisiejszych szkołach może mieć coś przeciw temu regulaminowi. Trzeba wrócić do dyscypliny i rodzice , a nawet dzieci są za tym. Tylko w ładzie i porządku można do czegoś dochodzić.
  doceń 24
  • Anka
   13.03.2015 09:28
   Ależ ten regulamin to nie jest żaden skandal, tylko... bubel wychowawczy. "Opłaca się dobrze zachowywać" (cytat) - czyli zachowuję się dobrze, póki dostaję za to żeton (który coś mi tam daje), a jak mi przestaną dawać żeton, to będę innych kopać... niestety do tego takie metody prowadzą...
   doceń 13
 • c-a
  12.03.2015 15:24
  ba@- czyżby to Pani stała za tą ,, rozróbą " ?
  Nawet drzewa się przycina , rzeki reguluje , a człowiek ma dojrzewać według Pani jak popadnie ? Pracowała Pani kiedy w placówce oświatowej ? Zna Pani charakter tej pracy , jej zagrożenia ? Czy zależy Pani na pustym rozgłosie ? Na zasadzie , jak o mnie cicho , to sama temat podsunę !!!
  doceń 16
 • saherb
  14.03.2015 09:29
  Należy pamiętać, że dziecko ma inną wrażliwość i inaczej pojmuje świat. Dzieci są też różne, z różnych rodzin, m. in. patologicznych i dysfunkcyjnych. Więc nie można wszystkich dzieci traktować w jednakowy sposób. To co dla dorosłego jest "dyscypliną", dla dziecka może być stosowaniem represji. To co dla jednego dziecka będzie znośne, dla innego będzie traumą na całe życie. Sam chodziłem do szkoły, która w wielu przypadkach przypominała obóz koncentracyjny z biciem, krzykami i wyzywaniem uczniów przez nauczycieli nazywane "dyscypliną". Skutkować może to tym, że co niektóry uczeń będzie miał nerwicę, depresję i wiele innych problemów.
  doceń 12
 • Ikar
  15.03.2015 23:09
  W niektórych krajach na studiach pedagogicznych są zajęcia o tym, jak wchodzić z dziećmi do klasy. Moja praktyka to potwierdza. Jeśli się ustawi i uspokoi klasę przed wejściem to potem uczniom łatwiej się skupić na lekcji.
  doceń 10

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy