GN 42/2020 Archiwum

Bez porównania

Ewa Furtak: "Zamiast siedzieć w domu, lepiej pójść na pielgrzymkę"

Byłam już na pielgrzymce do Krzeszowa w zeszłym roku. Poszłam wówczas z trzema innymi koleżankami z Mleczna. W tym roku wróciłyśmy, chociaż już bez jednej z koleżanek.

W zeszłym roku bałam się, co i jak to będzie. Wiadomo, człowiek boi się nieznanego. Ale dałyśmy radę. Miałyśmy w sobie nawzajem wsparcie i było dobrze.

Wracam na szlak, ponieważ mam pewną konkretną intencję, którą chcę omodlić. Chcę też spotkać te wszystkie osoby, wspaniałe osoby, które poznałam w zeszłym roku.

Byłam też na pielgrzymce na Jasną Górę i, co tu kryć, tamta jest bez porównania głośniejsza, jest inna atmosfera i klimat. Ale tutaj też jest super. Po za tym nie chce się siedzieć w domu w czasie wakacji. Lepiej pójść na pielgrzymkę!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...