Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Pielgrzymka? Nie wierzę!

Kiedyś obudziłam się rano i mówię do męża: idę na pielgrzymkę. Nie uwierzył.

Z pielgrzymką idę już piąty raz. Miałem przerwę tylko na wesele syna. Dlaczego idę? Byłam ochrzczona w kościele Matki Bożej Częstochowskiej.

Kiedyś obudziłam się rano i mówię do męża: idę na pielgrzymkę. Nie uwierzył. Przynajmniej nie od razu.

A ja kupiłam namiot, spakowałam się, nie mając zielonego pojęcia co mnie czeka. Młodsi mi podpowiedzieli, żebym poczytała w internecie. No to zajrzałam, poczytałam co ze sobą zabrać, bo to było rok po tej deszczowej pielgrzymce.

A nie wiedziałam wtedy, że powinnam mieć kogoś do namiotu. A tu przed wyjazdem mówi mi koleżanka, że też jedzie. No to byłyśmy razem w namiocie. Od trzech lat w pielgrzymkach towarzyszy mi najmłodszy syn.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.