Nowy numer 44/2020 Archiwum

Stara czy nowa?

Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie dotyczącej planowania trasy pielgrzymki.

Od kilku lat Piesze Pielgrzymki Legnickie nie mają jednej, stałej trasy. Nowa koncepcja planowania przejścia bierze po uwagę m.in. dzień tygodnia, którego w danym roku wyrusza pielgrzymka. Od tego uzależnia się m.in. nabożeństwa pokutne czy też niedzielne, krótkie odcinki.

Z drugiej strony, pojawiają się głosy, że wielkie polskie pielgrzymki, tj. warszawskie czy wrocławska, od początku chodzą tą samą trasą i nic na tym nie tracą. Wśród legnickich pielgrzymów często jest podnoszony temat zmian trasy - czy to dobrze, czy warto, co się zyskuje? Zapraszamy więc do udziału w naszym głosowaniu i ewentualnej dyskusji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...