Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Krok w krok z pielgrzymką

Po raz pierwszy w swojej historii, „Gość Legnicki” będzie podążał równo z pielgrzymami diecezji legnickiej. To, co ze względu na specyfikę tygodnika było kiedyś niemożliwe, teraz staje się ciałem.

Dzięki podstronie internetowej www.legnica.gosc.pl/Pielgrzymka-legnicka, każdy będzie mógł śledzić wydarzenia na trasie XXI Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę.

Postaramy się być wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ważnego. Będziemy modlić się wspólnie (intencje, wpisywane na naszej stronie będą przekazywane księżom-przewdnikom), będziemy wspólnie cieszyć się z pokonywanych kilometrów, spotkanych ludzi i przeżytych przygód.

Będziemy poznawać się nawzajem i zaprzyjaźniać. Będziemy wspólnie komentować to, co  wydarzyło się w trakcie drogi. Będziemy wspólnie pielgrzymować. Po to właśnie jest ta strona.

Dzięki niej ci, którzy są w drodze i ci, którzy w swoich parafiach, będą czuli się częścią prawdziwej wspólnoty. Mamy nadzieję, że wielu z Was czynnie przyłączy się do redagowania tej podstrony.

Czekamy na komentarze, felietony, na zdjęcia. I oczywiście na modlitwę w intencjach pielgrzymujących i tych, co pozostali w domach. Na pielgrzymów będziemy czekać na jasnogórskich wałach i przed obrazem Częstochowskiej Pani, Królowej Polski. Do zobaczenia w drodze!

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie...