Nowy numer 42/2019 Archiwum

Chcesz przewodnik?

Mamy dla naszych czytelników najnowszą książkę o krzeszowskim sanktuarium. Z autografem autora!

W artykule "Krzeszów bez spisu treści" (TUTAJ) opisaliśmy najnowszy przewodnik po sanktuarium Matki Bożej Łaskawej. Autorem publikacji jest br. Wawrzyniec (Krystian) Michalik OCist. Przekazał on "Gościowi Legnickiemu" jeden egzemplarz przewodnika ze swoim autografem. Wręczymy go któremuś z naszych czytelników. Wybierzemy go spośród tych, którzy prześlą do nas poprawne odpowiedzi na dwa poniższe pytania:

  • Zakonnicy jakiego zakony na przestrzeni wieków, oprócz cystersów, mieszkali i pracowali w opactwie w Krzeszowie?
  • Jaki napis znajduje nad głównym wejściem do bazyliki mniejszej (akceptujemy wersję łacińską i polską)?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: legnica@gosc.pl do 23.59 w niedzielę 22 lipca. W poniedziałek 23 lipca podamy zwycięzcę i wyślemy nagrodę. Prosimy więc podać imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Biorący udział w naszej zabawie zgadzają się na podanie ich personaliów przy ogłoszeniu wyników zabawy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL