Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zdobądź książkę

Zapraszamy do zabawy, w której główną nagrodą jest zbiór przepisów kuchni św. Hildegardy.

Jak pisaliśmy w zeszłym tygodniu na polskim rynku wydawniczym ukazała się właśnie niezwykła książka. Jej autorkami są Alfreda Walkowska oraz jej córki - Lidia i Katarzyna.

Więcej o książce - TUTAJ

Mamy dla naszych czytelników jeden egzemplarz tej książki. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, jakie zboże jest dla św. Hildegardy najważniejszym składnikiem w żywieniu?

Z nadesłanych odpowiedzi na adres legnica@gosc.pl wybierzemy zwycięzcę. Czas nadsyłania odpowiedzi - do 18 maja. Wyniki ogłosimy na stronie www.legnica.gosc.pl. W odpowiedziach prosimy podać adres, na który ma zostać wysłana nagroda.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL