GN 28/2018 Archiwum

Cud, rady i symbole ŚDM

Pamiętacie, co wydarzyło się w naszym Kościele w mijającym roku? Pomożemy powspominać!

Zapraszamy do cofnięcia się pamięcią do początku kończącego się roku. Był on bowiem bardzo bogaty w wydarzenia. W dzisiejszej części wracamy do pierwszego kwartału. Największymi wydarzeniami tych miesięcy są zawsze Orszaki Trzech Króli, wielki Marsz dla Życia czy wydarzenia związane z Wielkim Tygodniem.

Chcemy jednak przypomnieć i o mniejszych wydarzeniach, w których, co prawda, uczestniczyło mniej wiernych, ale są nie mniej ciekawe dla historii naszej diecezji.

Na poszczególnych stronach znajdą państwo nasze propozycje, które - co chyba trzeba zaznaczyć - nie są ułożone od najważniejszej do mniej ważnych.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma