Nowy numer 39/2023 Archiwum

Ruszyły zapisy na Pielgrzymkę

Od 1 czerwca można przez internet zapisać na na tegoroczną Pieszą Pielgrzymkę Legnicką na Jasną Górę.

Kiedy startuje? Do wyjścia Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę zostały mniej niż 2 miesiące. Początek PPL zaplanowano na sobotę 29 lipca, a jeżeli weźmiemy pod uwagę samą grupę nr 5, to wyjdzie ona ze Zgorzelca jeszcze szybciej, bo już 25 lipca. Niemniej PPL wyruszy z katedry legnickiej rano 29 lipca (sobota), a dotrze do kaplicy cudownego obrazu na Jasnej Górze w poniedziałek 7 sierpnia. Hasłem wędrówki w tym roku będą słowa "Wierzę w Ciebie". 

Przygotowania do pielgrzymki idą pełną parą. Pierwsze spotkania przedpielgrzymkowe mają za sobą m.in. grupy numer 6 (grupa księży salezjanów) i numer 4 (grupa legnicka). Na wędrówkę do Maryi można zapisać się na takich właśnie spotkaniach przedpielgrzymkowych u księży przewodników, ale także poprzez specjalny formularz elektroniczny.

Znajdziecie go pod tym linkiem (KLIKNIJ). Zapisy w ten sposób zostały otwarte 1 czerwca a zamknięcie nastąpi 27 lipca. Od 27 lipca zapisy będą możliwe u księży przewodników poszczególnych grup oraz (od początku pielgrzymki) w sekretariacie PPL na trasie.

Więcej informacji m.in. o trasie tegorocznej PPL, terminach spotkań przedpielgrzymkowych poszczególnych grup, a także jak przygotować się na wędrówkę do Częstochowy znajdziecie na oficjalnej stronie PPL (pielgrzymkalegnicka.pl).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast