Nowy numer 22/2023 Archiwum

Jelenia Góra. Trzeba mówić o diable

To było pierwsze ze spotkań, podczas których s. Angela opowiada o skuteczności posługi w uwalnianiu ludzi spod władzy złego.

W czwartek 23 marca br. w kościele pw. św. Wojciecha w Jeleniej Górze po wieczornej Eucharystii wierni mieli okazję spotkać się i posłuchać gościa z Włoch – s. Angeli Musolesi. Było to pierwsze z kilku (grafik na końcu tekstu) spotkań, jakie włoska siostra odbędzie w kościołach na terenie naszej diecezji.

S. Angela przez wiele lat była bliską współpracownicą egzorcysty o. Gabriela Amortha. Współpraca modlitewna uwalniająca osoby cierpiące od złych duchów trwała prawie 30 lat, o czym można przeczytać w książkach o posłudze o. Gabriela. Obecnie siostra należy do wspólnoty charyzmatycznej, której jednym z charyzmatów jest modlitwa uwolnieniowa nad osobami dręczonymi przez złego ducha.

Siostra przyjechała do diecezji legnickiej z mocnym przypomnieniem o realnej obecności i działaniu diabła, ale także z przypomnieniem, że Jezus Chrystus zwyciężył diabła w czasie swojej Męki i Zmartwychwstania. Oprócz samej konferencji siostra zaprasza wszystkich m.in. do modlitwy za przyczyną Krwi Chrystusa o uwolnienie nas i najbliższych spod działania złych duchów. Poniżej fragment konferencji a pod grafikiem spotkań - jej całość:

Grafik spotkań z s. Angelą:

* 24.03 (piątek) godz. 18.00 – Lubin – parafia św. Jana Bosko. Godz. 19.30 – spotkania w auli kościoła św. Jana Bosko przeznaczone jest szczególnie dla liderów, animatorów i członków grup modlitewnych, ruchów i stowarzyszeń. Będzie możliwość zadawania pytań.

* 25.03 (sobota) godz. 18.30 – Legnica – Katedra św. Apostołów Piotra i Pawła.

* 26.03 (niedziela) godz. 15.00 – Polkowice – parafia św. Michała Archanioła

* 28.03 (wtorek) godz. 18.00 – Złotoryja – pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast