Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Legnica. Miejsce, gdzie można pytać!

Kurs Alpha daje szansę na odkrycie Boga.

W przyszły piątek (10 lutego) w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy rozpocznie się nowa edycja kursu Alpha (godz. 18.30). Obejmuje on 10 cotygodniowych spotkań. Rozpoczyna się uroczystą kolacją, na której jest przedstawiana idea kursu. Cotygodniowe spotkania zaczynają się od wspólnego posiłku, aby zregenerować swoje siły po całym dniu zajęć i chwilę odpocząć przed zajęciami kursu. W tym czasie można również bliżej poznać innych uczestników.

Po posiłku jest wykład, następnie przerwa na kawę i wreszcie spotkanie w małej grupie – najbardziej cenione przez uczestników. Podczas niego można porozmawiać, zapytać o wszystko i wyjaśniać swoje wątpliwości, dzielić się swoim doświadczeniem lub przedyskutować interesujący problem. Można również tylko słuchać, bez konieczności mówienia. Każdy uczestnik wnosi do grupy nowe spojrzenie i to jest cenne.

Organizatorzy w swoim zaproszeniu piszą, że kurs jest dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś o chrześcijaństwie, pogłębić swoją wiarę, rozwiać wątpliwości lub podzielić się swoim doświadczeniem wiary z innymi. Zarówno osoby, które nic nie wiedzą o Jezusie, jak i te, które Go znają, mają możliwość odkrywania na nowo Jego miłości. Możesz znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię życiowe pytania.

QR Tekst Alpha 2023_02

Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa przez formularz: https://tiny.pl/wff89.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy