Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Soboty "na ul. Grunwaldzkiej"

Pojawienie się nowego zgromadzenia zakonnego w Legnicy już przynosi pierwsze owoce.

Siostry ze zgromadzenia Służebnic Przenajświętszej Krwi zamieszkały w Legnicy pod koniec sierpnia. Już teraz zapraszają nas, świeckich, w progi domu, w którym zamieszkały.

W Legnicy w domu przy ul. Grunwaldzkiej 50 (budynek dawnego WSD), w każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 14 do 18 będzie możliwość spędzenia czasu w bliższej relacji z Bogiem. Najbliższa taka sobota będzie już 5 listopada.

Siostry zapraszają na adorację Najświętszego Sakramentu, różaniec, możliwość spowiedzi, rozmowy duchowej, Mszę świętą, a także konferencję duchową. No i oczywiście - kawę i herbatę.

- Zapraszamy wszystkich. Mogą przyjść całe rodziny, ponieważ mamy też propozycję dla dzieci. Wierzymy, że takie spotkanie będzie wielkim impulsem duchowym. Nie ma obowiązku brania udziału w całym programie, można skorzystać w takiej części, jaka jest dostępna dla uczestnika - zapraszają Służebnice.

Więcej informacji o tej nowej możliwości wzrostu duchowego można znaleźć na stronie duchowarodzina.pl bądź dzwoniąc do Sióstr pod numer telefonu 696 877 473.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy