Nowy numer 49/2022 Archiwum

Kolędowanie z dziećmi w Domie Słowa

Co prawda wydarzenie to odbędzie się za prawie 3 miesiące, ale może już warto zarezerwować sobie termin.

Rozpoczęliśmy dopiero co październik, a już pojawiła się propozycja spotkania bożonarodzeniowego dla całych rodzi ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Wydarzenie, o którym mowa, to "Kolędowanie z dziećmi i młodzieżą" w Domu Słowa w Legnicy, którego hasłem będą słowa: „Pójdźmy wszyscy do stajenki przywitać PANA”

Rozpocznie się ono 27 grudnia 2022 roku o godz. 17.00. Przygotowane muzyczne i prowadzenie wydarzenia zostało powierzone Magdzie Sapalskiej oraz Monice Kamskiej.

Organizatorzy zachęcają nas do przyjścia, gdyż "Święta Bożego Narodzenia to czas, gdy na różne sposoby celebrujemy tajemnicę wcielenia Słowa Przedwiecznego. Syn Boży stał się jednym z nas, aby ocalić nas od śmierci wiecznej i uczynić dziedzicami nieba. Te prawdy wyśpiewujemy w pięknych, polskich kolędach. W tym roku zapraszamy do «Domu Słowa» w Legnicy na kolędowanie z dziećmi i młodzieżą. Śpiewając kolędy i pastorałki chcemy dzielić się słowem Dobrej Nowiny, że sam Bóg – Król Pokoju zamieszkał między nami.

Co ciekawe, wydarzenie jest planowano jako spotkanie tylko spontaniczne ale także dobrze przygotowane. Dlatego organizatorzy zapraszają chętnych do grania bądź śpiewania, do dołączenia i prób chóru i orkiestry. Zapisy do chóru i orkiestry ruszył już teraz i potrwają do 1 listopada 2022 roku. Odbywają się one poprzez kontakt email: koledowanie.legnica@gmail.com

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy