40 Dni dla Życia

Już ruszyły zapisy do kolejnego wielkopostnego maratonu modlitwy za nienarodzone dzieci.

Krucjata modlitewna rozpocznie się w Środę Popielcową – 2 marca o godzinie 13.00 i zakończy się w Niedzielę Palmową – 10 kwietnia 2022 roku o godz. 13.00.

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy zadeklarować konkretną godzinę (jedną lub więcej w zależności od chęci i możliwości) modlitwy w intencji życia. Modlitwa jest dowolna (może być np. Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia i inne), może być indywidualna lub wspólnotowa; ważne, by trwała pełną godzinę, aby zachować ciągłość.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem 513 129 362, mailowo: zapisy@40dnidlazycia.pl oraz poprzez formularz na stronie www.40dnidlazycia.pl.

Młodzi katolicy piszą: "naszym pragnieniem jest, aby Życie było szanowane na każdym etapie - od poczęcia do naturalnej śmierci; aby było obdarzane miłością na wzór miłości Chrystusowej. Modlimy się szczególnie w obronie nienarodzonych, które nie mogą same zadbać o siebie, by każde z nich zostało pokochane oraz w intencji ich rodziców - o miłość i odwagę oraz wyjście z trudnej sytuacji. Intencją jest również poruszenie serc tych, którzy nie potrafią jeszcze dostrzec piękna daru Życia. Niepomijalny jest także pokój na świecie, który jest ściśle powiązany z kwestią poszanowania Życia".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..