"Faustynka" świątecznie

Legnickie stowarzyszenie organizuje zbiórki i inne akcje bożonarodzeniowe.

"Faustynka", jak co roku, organizuje również zbiórkę świąteczną na rzecz osób w potrzebie. Przydadzą się m.in. artykuły papiernicze i plastyczne, artykuły biurowe, środki czystości oraz higieniczne, słodycze czy suchy prowiant. Dary przyjmowane są do 20 grudnia.

Stowarzyszenie zachęca do przynoszenia/przesyłania prac plastycznych i ozdób na świąteczny wernisaż "Choinka i tradycje Bożego Narodzenia", który odbędzie się w czwartek 16 grudnia o godz. 16.15 w sali 3a Starostwa Powiatowego w Legnicy (w programie przewidywane są występ artystyczny, prezentacja dekoracji świątecznych oraz wspólne kolędowanie).

W konkursie mogą wziąć również udział dzieci ze żłobków i ochronek - najmłodsze (2-3 lata) wraz z rodzicami (w tym przypadku jednak z tyłu pracy należy podać, czy była przygotowywana samodzielnie, czy z pomocą rodziców). Dla najmłodszych przewidziane są upominki świąteczne i pamiątkowy dyplom.

W ramach świątecznych inicjatyw stowarzyszenia zbierane i przygotowywane są również kartki dla osób samotnych.

Wszystkie prace, dary i kartki można składać lub przesyłać na adres: Stowarzyszenie od Serca "Faustynka", ul. Gwiezdna 35a/3, 59-220 Legnica (nr kontaktowy: (78) 194 26 23, mail: faustyna1487@gmail.com).


Stowarzyszenie od Serca "Faustynka" na co dzień prowadzi popołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..