Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Konkurs na najpiękniejszą szopkę

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci jak co roku zaprasza do wzięcia udziału w wielkim konkursie na najpiękniejszą stajenkę.

Okręgowy oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy już teraz zaprasza czytelników "Gościa Legnickiego" do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Prace należy składać do 10 grudnia, a więc pozostał niecały miesiąc, na wykonanie pracy.

Szopki mogą być przygotowane z dowolnych materiałów. Podstawy szopek nie powinny być większe niż 50 cm. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę również samodzielnie wykonane figurki do szopki.

Uczestnicy zostaną podzieleni na pięć kategorii wiekowych – od przedszkola aż po szkołę ponadpodstawową i pozostałe placówki kształcące młodzież powyżej 15 roku życia. Organizatorzy dopuszczają wykonanie prac przez kilkuosobową grupę dzieci.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać, kontaktując się z Oddziałem Okręgowym TPD (Aleja Orła Białego 2, 59-220 Legnica). Wystawa pokonkursowa nagrodzonych i wyróżnionych prac będzie eksponowana w witrynach Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Legnicy, Muzeum Miedzi w Legnicy, sanktuarium św. Jacka w Legnicy oraz w galerii biura TPD.                                           

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy