Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Nie jest za późno!

Jeszcze można zapisać się na sobotnią wyprawę w góry z duszpasterstwem powołań!

W najbliższą sobotę, 23 października, duszpasterstwo powołań diecezji legnickiej zaprasza wszystkich chętnych na pierwszą w tym roku szkolnym wyprawę w góry. Wzorem poprzedniego roku każde takie wyjście w góry odbywa się pod szyldem DRP, co oznacza Dobre Rozeznanie Powołania.

Pierwsza wyprawa w tym roku szkolnym i akademickim rozpocznie się w Karpaczu (zbiórka o godzinie 8.30 przy kościele parafialnym). O godzinie 9.00 rozpocznie się Eucharystia, po której uczestnicy zostaną przewiezieni do świątyni Wang, skąd wyruszą ku schronisku Odrodzenie.

- Zapraszam wszystkich chłopaków i młodych mężczyzn w wieku od 7 klasy szkoły podstawowej aż po czas studiów włącznie. W trasie zaplanowaliśmy odmówienie Różańca świętego, a także wysłuchanie nagranej konferencji. Dlatego warto mieć naładowany telefon oraz słuchawki. Będzie też czas na rozmowy na szlaku. Cieszę się na tę wyprawę, ponieważ będą szli z nami księża neoprezbiterzy oraz inni, starsi księża ze swoimi ministrantami - mówi ks. Tomasz Metelica. - Zapraszam, by spotkać się, przeżyć męską przygodę, poznać rówieśników, którzy żyją takimi samymi wartościami chrześcijańskimi - mówi ks. Tomasz.

Jest możliwość transportu z osobami wyjeżdżającymi z Legnicy. Zapisy na tę kilkugodzinną wyprawę: telefonicznie: 880 644 402, mailowo: powolanie@diecezja.legnica.pl.

Kolejna wyprawa odbędzie się 6 listopada. Start ze będzie Szklarskiej Poręby.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy