Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Lubin. Jesteś skarbem...

To oferta dla rodziców. Jak buduje się poczucie wartości u własnych dzieci?

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Joanny Beretty Molli w Lubinie organizuje w sobotę 26 października br. warsztaty o nazwie "Jesteś skarbem - czyli jak wzmacniać poczucie własnej wartości u dzieci”.

Jak pisze Agata Szymkowiak, dyrektor Poradni, "w poradnianej praktyce widzimy, że zachwianie poczucia własnej wartości w dzieciństwie potrafi później, w dorosłym życiu naprawdę mocno dawać się we znaki. Widzimy również, że często rodzice zupełnie nie wiedzą, jak podejść do tego tematu, i mimo dobrych chęci, brak im umiejętności i narzędzi, by skutecznie wzmacniać poczucie wartości u swoich dzieci".

Warsztat pozwoli na spokojnie przyjrzenie się temu, jak rodzicielskie zachowania i słowa wpływają na to, co dzieci myślą o sobie, zastanowimy się, czy jako rodzice umiemy wzmacniać poczucie wartości u dzieci oraz zdobędziemy wiedzę, jak konkretnie pobudzać kreatywność dziecka i oceniać jego pracę. Warsztaty poprowadzi Marta Michalik, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w pracy socjalnej i resocjalizacji, neurologopeda.

Udział w warsztatach jest bezpłatny (odbywają się w ramach zadania publicznego finansowanego przez Lubin), obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu Poradni: tel.: 697 672 275 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00) bądź e-mail: poradniajbm@diecezja.legnica.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy