Lwówek Śląski. Znajdź żonkile

Do nietypowej zabawy zaprasza Warsztat Terapii Zajęciowej ze Lwówka Śląskiego.

Z okazji przypadającej w tych dniach 78. rocznicy powstania w Getcie Warszawskim, Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej Caritas im. św. Krzysztofa zapraszają mieszkańców Lwówka Śląskiego oraz Gryfowa Śląskiego do niecodziennej promocji historii.

Otóż uczestnicy warsztatu (Elżbieta Choińska, Beata Stolarska, Ewa Sochacka, Julita Bujnowska, Wojciech Ślusarczyk, Łukasz Łysiak i Adam Michniewicz), na zajęciach terapeutycznych wykonali okolicznościowe plakaty. Wszystkie zawisły na budynkach użyteczności publicznej oraz w witrynach sklepowych we Lwówku Śląskim i Gryfowie Śląskim.

Wszystko to po, by te plakaty mogły zostać odnalezione przez mieszkańców wspomnianych miast w ramach konkursu. Należy znaleźć wszystkie plakaty i opisać ich lokalizację.

Organizatorzy czekają na poprawne odpowiedzi do 21 kwietnia (środa) do godziny  9.00. Nagrodzone zostaną pierwsze zgłoszenia z prawidłowymi lokalizacjami (jedno od mieszkańca Lwówka Śląskiego, jedno od mieszkańca Gryfowa Śląskiego). Zgłoszenia prosimy przesłać na adres: pore@powiatlwowecki.pl 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..