Kolejny raz na korytarzach Zakładu Opieki Leczniczej powadzonego przez Caritas Diecezji Legnickiej w Jeleniej Górze zaroiło się od niebieskich kitlów. To w nich studenci fizjoterapii Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej z Jeleniej Góry uczestniczą w zajęciach praktycznych. Odbywają się one w ramach współpracy tej uczelni z caritasowym ZOL-em. Dzięki niej ponad 40 adeptów fizjoterapii ma możliwość podglądać specjalistów w codziennej pracy z pacjentami.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








