Nowy numer 9/2021 Archiwum

Rusza 40 Dni dla Życia

Zapisz się na maraton modlitewny w intencji nienarodzonych.

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji modlitwy 40 dni dla Życia. Zapraszają do niej członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej, ale mogą w niej wziąć udział osoby nie tylko z diecezji legnickiej. Warty podkreślenia jest fakt, że w tym roku inicjatywa jest organizowana razem z Polskim Stowarzyszeniem Obrońców Życia Człowieka.

Otóż od 17 lutego br, a będzie to Środa Popielcowa, aż do Niedzieli Palmowej, czyli przez równe 960 godzin, będzie trwać nieustanna modlitwa w intencji życia nienarodzonych zagrożonych śmiercią w wyniku aborcji.

Jak informuje Katarzyna Marusiak, koordynatorka akcji z ramienia KSM, aby przyłączyć się do akcji, wystarczy zadeklarować konkretną godzinę (jedną lub więcej w zależności od chęci i możliwości) modlitwy w intencji życia. Modlitwa jest dowolna (może być np. Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia i in.), może być indywidualna lub wspólnotowa; ważne, by trwała pełną godzinę, aby zachować ciągłość.

Zapisy już ruszyły i przyjmowane są telefonicznie pod numerem 513 129 362 oraz mailowo zapisy@40dnidlazycia.pl

Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.40dnidlazycia.pl. Kalendarz z wolnymi godzinami znajduje się również na stronie Stowarzyszenia www.ksm.legnica.pl w zakładce "40 dni dla Życia".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama