Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Karpacz. Wyprawa z alumnami przejdź do galerii

Duszpasterstwo powołań już po kolejnej ciekawej wyprawie w góry.

W sobotę 9 stycznia odbyło się kolejne wyjście w góry, organizowane przez kapłanów odpowiedzialnych za duszpasterstwo powołaniowie. Tym razem na wspólną wyprawę z m.in. ks. Tomaszem Metelicą, ks. Janem Rajczakowskim i ks. Emilianem Gwiżdżem dało się namówić kilku chłopaków. Towarzyszyli im także alumni Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Legnickiej.

Zaplanowana trasa została pokonana (tym razem było to wędrowanie Karkonoszami nad Karpaczem), a po drodze młodzi mogli pytać o sprawy związane z odkrywaniem powołania, życiem w seminarium, pracę kapłańską.

Drugie wyjście w góry odbędzie się 16 stycznia, a będzie miało początek w Szklarskiej Porębie, z domu Caritas na Białej Dolinie. Stamtąd uczestnicy pojadą do Jakuszyc i już na piechotę dotrą m.in. na Orle i Dziczy Jar. Ta druga wyprawa odbędzie się z alumnami WSD, a więc będzie okazja do rozmów z klerykami.

Trasy, w zależności od pogody i warunków, mogą ulec modyfikacjom. Zapisy odbywają się telefonicznie (880 644 402) oraz mailowo: powolanie@diecezja.legnica.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy