Nowy numer 3/2021 Archiwum

Seminarium. Rekolekcje powołaniowe

W tym roku środowisko seminaryjne proponuje młodym nieco inną formę szukania odpowiedzi na pytanie o powołanie do kapłaństwa...

Każdego roku w okresie ferii zimowych legnickie Wyższe Seminarium Duchowne zapraszało chłopców oraz młodzież na rekolekcje w seminaryjnych murach. W tym roku nie zaprosi na takie kilkudniowe spotkanie, ale nie pozostawi pytających o własne powołanie samotnie.

Wychowawcy zapraszają młodych na dwa weekendowe, jednodniowe wyjścia w góry. Pierwsze już w najbliższą sobotę, tj. 9 stycznia. Drugie - 16 stycznia.

Pierwsza wyprawa będzie wiodła z Karpacza, przez Samotnię i Strzechę Akademicką znowu do Karpacza. Drugie wyjście w góry będzie miało początek w Szklarskiej Porębie, z domu Caritas na Białej Dolinie. Stamtąd uczestnicy pojadą do Jakuszyc i już na piechotę dotrą m.in. na Orle i Dziczy Jar. Ta druga wyprawa odbędzie się z alumnami WSD, a więc będzie okazja do rozmów z klerykami.

Trasy, w zależności od pogody i warunków, mogą ulec modyfikacjom. Zapisy odbywają się telefonicznie (880 644 402) oraz mailowo: powolanie@diecezja.legnica.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama