Nowy numer 3/2021 Archiwum

Przeżyj z nami rekolekcje

Razem z Wydziałem Duszpasterskim zapraszamy do przeżycia z nami rekolekcji adwentowych online.

W piątek o godzinie 20.00 zarówno na stronie "Gościa Legnickiego" www.legnica.gosc.pl jak i diecezji legnickiej www.diecezja.legnica.pl ukażą się nowe odcinki rozważań rekolekcyjnych.

Wszystkie rozważania, a będzie ich łącznie pięć, będzie łączyło słowo "zagubieni".

Czterej prezbiterzy diecezji legnickiej – ks. Krzysztof Żmigrodzki, ks. Tomasz Ślazyk, ks. Jan Pazgan oraz ks. Dominik Jezierski, zaproszą nas do przyjrzenia się czterem różnym etapom szukania swojej drogi do Boga. Chodzi o zagubienie jakie odczuwamy w dobie zamętu w Kościele w Polsce czy też zmian społecznych, jakich jesteśmy świadkami, strachem który rodzi się w naszych sercach z obawy np. przez sprawiedliwością Boga, poszukiwania które nieustannie podejmuje Bóg by nas znaleźć w naszym zagubieniu oraz odnalezienie przez obietnicę Boga. 

Piąty, ostatni odcinek naszych „pandemicznych” rekolekcji, będzie katechezą biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego. Premiera odcinka odbędzie się tuż przed uroczystością Narodzenia Pańskiego, a podjęty temat będzie dotyczył tego co najistotniejsze w przeżywaniu świąt Bożego Narodzenia – narodzenia się na nowo, zmienienia swojego myślenia i pokochania logiki Pana Boga.

Zapowiedź rekolekcji adwentowych online.
Gość Legnicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama