Nowy numer 3/2021 Archiwum

"Trójeczka" pójdzie do Legnicy

Nie poddadzą się i 25 lipca wyruszą ze swojego miasta, by przez kilka dni modlić się w swoich intencjach.

Każdego roku grupa nr 3 Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę wyruszała z Bolesławca na kilka dni przed wyjściem całej Pielgrzymki, i wędrując m.in. przez Chojnów, docierała na 28 lipca do Legnicy. W tym roku będzie podobnie.

Grupa nr 3 wyruszy już 25 lipca, trasa będzie bowiem wydłużona o jeden dzień. Pielgrzymi będą szli przez Raciborowice Górne, Złotoryję oraz Chojnów. Miejscem docelowym będzie kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy. Tam znajduje się przepiękny obraz Matki Bożej Częstochowskiej.

"Trójeczka" będzie też oczywiście obecna na szlaku pielgrzymkowym pomiędzy Legnicą a Jasną Górą. Przypomnijmy - każdego dnia na trasie będzie pojawiać się jedna z ośmiu grup PPL. Ograniczenia Głównego Inspektora Sanitarnego pozwalają na uczestniczenie maksymalnie 50 osobom. "Trójeczka" będzie w ten sposób pielgrzymować 31 lipca tj. pomiędzy Tyńcem Małym a Oławą. Tego dnia Eucharystia będzie sprawowana o godzinie 8.30 w kościele pw. św. Józefa w Żórawinie. Już teraz zapraszamy na jej transmisję na stronie legnica.gosc.pl.

Chętni do przejścia między Bolesławcem a Legnicą oraz Tyńcem a Oławą muszą skontaktować się z ks. Dawidem Kosteckim, przewodnikiem "Trójeczki".

Przypominamy też o oficjalniej stronie pielgrzymki (KLIKNIJ) na której można zostawiać intencje, w których będą modlić się pielgrzymi.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama