Nowy numer 22/2020 Archiwum

Ruszyła rekrutacja

Legnickie Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza w swoje progi.

Zazwyczaj o tej porze roku matury dobiegają końca, a abiturienci powoli zaczynają szukać informacji o warunkach przyjęcia na wymarzone studia. W tym roku matury są dopiero przed nami, ale Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Legnickiej już teraz informuje, od kiedy można się zgłaszać, jakie dokumenty będą niezbędne i na jakiej podstawie odbywają się przyjęcia.

Wszystkie te informacje znajdziecie na stronie www.seminarium.diecezja.legnica.pl, a my przypominamy, że warto obejrzeć cykl rozmów "Gościa Legnickiego" z alumnami legnickiego Domu Ziarna, którzy opowiadają o swoim odkrywaniu powołania do kapłaństwa. Pierwszy odcinek poniżej, reszta do zobaczenia na naszym kanale YouTube - TUTAJ.

Powołani #1. Kiedy usłyszałeś głos powołania?
Gość Legnicki

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama