Nowy numer 38/2023 Archiwum

Złóżmy życzenia kapłanom!

Napisz na kartce słowa "Dziękuję za..." np. chrzest, komunię, spowiedź, zrób sobie fotkę i prześlij do nas! Zróbmy wielkie podziękowanie kapłanom z okazji Wielkiego Czwartku!

Jutro Wielki Czwartek. Dzień ustanowienia Eucharystii ale i kapłaństwa. Tradycyjnie tego dnia przedstawiciele wspólnoty parafialnej składali życzenia kapłanom pracującym w parafiach. W tym roku kapłani nie usłyszą w kościołach naszych słów podziękowania za ich pracę i ich odpowiedź "Tak" na boże powołanie. Nie usłyszą też słów naszych modlitwa w ich intencji. Dlatego zapraszamy was do wspólnej akcji "Powiedzmy dziękuję".

Akcja jest prosta ale chyba potrzebna jak nigdy wcześniej. Napisz na kartce kilka słów, może nagrać krótki filmik (do 30 s.) albo po prostu przyślij nam kilka zdań podziękowania. Myślimy, a nawet jesteśmy pewni, że każdy z nas ma za co dziękować kapłanom.

Czekamy na wasze emaile pod adresem legnica@gosc.pl ale także możecie wysyłać nam pod numer 666 839 359. Będziemy je systematycznie dodawali do tego artykułu. Napiszcie koniecznie swoje imię (albo imię i nazwisko) i miejscowość z której piszecie.

Życzenia umieszczamy na kolejnych kartach: 1,2,3...

-------------

Klauzula:

Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast