Nowy numer 22/2020 Archiwum

Stwórzmy galerię domowych liturgii!

Zróbcie zdjęcie swojej rodzinnej liturgii i prześlijcie do nas - podzielmy się liturgią, umocnijmy się nawzajem!

Wraz z Gałęzią Rodzinną Ruchu Światło-Życie czyli Domowym Kościołem diecezji legnickiej zapraszamy do stworzenia niepowtarzalnej niedzielnej galerii zdjęć.

To już trzecia niedziela, gdy przez ograniczenia wynikające z walki z epidemią koronawirusa, większość z nas nie będzie brała udziału w Eucharystii w kościele. Dlatego, jak ufamy, będziecie przeżywać liturgię w domach rodzinnych.

Zgodnie z zachętami naszych duszpasterzy przystroicie stół obrusem, postawicie krzyż, zapalicie świece. Zanim przeczytacie Pismo Święte, weźcie do ręki telefon komórkowy i zróbcie sobie zdjęcie przy tym stole. Na pewno będzie to przepiękna pamiątka trudnego czasu epidemii, ale jeżeli wyślecie to zdjęcie do naszej redakcji - stworzymy wspólnie przepiękną galerię zdjęć. Pokażemy w niej, jak pięknie można przeżywać liturgię w domu!

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres legnica@gosc.pl.

KLIKNIJ TUTAJ - pod tym linkiem znajdziecie teksty modlitw, które mogą się przydać podczas liturgii.

Ważne!

  • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w inicjatywie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręcznie podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:
    Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w akcji "Podziel się modlitwą". Wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule prezentującym nadesłane treści.
     
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:
    1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
    2. Oświadczam, że przesyłam zdjęcia, do których posiadam pełnię praw autorskich, a ich treść nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama