Nowy numer 13/2020 Archiwum

Czasy wyzwań i nadziei

Rozsądek, przestrzeganie zaleceń, modlitwa. By bezpiecznie przetrwać czas odosobnienia, warto spokojnie robić to, co trzeba. A potem dziękować Bogu.

Epidemia to słowo, które wywołuje strach i poczucie zagrożenia. Dolny Śląsk przed wiekami także nie był od nich wolny. Jednak mieszkańcy tej ziemi nie poddawali się – trwali na modlitwie, podnosili się z klęski, a przede wszystkim ufali Bogu. Gdy kończył się trudny czas, dziękowali Mu nie tylko za ocalenie, ale przede wszystkim za to, że nigdy nie stracili nadziei. Przedstawiamy trzy takie historie.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama