Nowy numer 13/2020 Archiwum

Legnica. Eucharystia w intencji służby zdrowia

Ks. Roman Raczak, kapelan Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy, mówi w kazaniu, co słyszy od ratowników i lekarzy.

W niedzielę 22 marca br. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego rozpoczęła się Eucharystia. Przy ołtarzu stanął ks. Roman Raczak, proboszcz miejscowej wspólnoty oraz kapelan pobliskiego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

Główną intencją tej modlitwy była prośba o siły dla całego personelu medycznego, który z niezwykłą ofiarnością walczy dzisiaj o zdrowie nas wszystkich. Kapelan w kazaniu mówił m.in. o tym, jak bardzo ratownicy boją się o swoje siły, swoich najbliższych, a także jak ofiarnie lekarze potrafią sami zgłaszać się do pracy na oddziałach zakaźnych:

Kazanie ks. Romana Raczaka.
Gość Legnicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama