GN 22/2020 Archiwum

Gorzkie Żale na żywo

Nabożeństwa transmitowane będą z Legnicy, Zgorzelca, Złotoryi i Bolesławca. Ostatnia relacja rozpocznie się o godz. 17:30.

Zarządzeniem biskupa legnickiego na terenie diecezji odwołane zostały wszelkie nabożeństwa z udziałem wiernych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by mogli oni uczestniczyć w relacji na żywo. Oto transmisje Gorzkich Żali, które poprowadzą parafie z naszej diecezji. 

Transmisja z domu parafialnego legnickiej katedry rozpocznie się o godz. 17.00. Aby duchowo uczestniczyć w wydarzeniu, wystarczy kliknąć TUTAJ.

O tej samej godzinie (17.00) transmitowane będą Gorzkie Żale z parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zgorzelcu.

Franciszkanie z parafii pw. św. Jadwigi w Złotoryi rozpoczną relację nieco później, bo o godz. 17.15. Transmisja pojawi się na kanale Youtube.

Ostania relacja z naszej diecezji, nagrywana będzie z kościoła pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu. Relacja dostępna będzie na dwóch portalach: na Facebooku lub na oficjalnej stronie parafii.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym tradycyjnym, wielkopostnym nabożeństwie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama