Nowy numer 13/2020 Archiwum

Słuchacie Boga?

Kilkaset osób przyjechało do Legnicy, by formować się i wielbić Boga.

W sobotę 15 lutego w Centrum Spotkań im. św. Jana Pawła II w Legnicy odbyła się konferencja pod tytułem „Moc uwielbienia”. Organizowała ją wspólnota charyzmatyczna Chwała, działająca przy parafii pw. św. Jacka w Legnicy.

Z okazji do wspólnego chwalenia Boga skorzystało ponad 300 osób m.in. z Legnicy, Zgorzelca, Bolesławca, Wrocławia, Oławy, Oleśnicy, Nowej Soli, Poznania, Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego. W planie wydarzenia znalazło się wiele miejsca na modlitwę, w tym Eucharystię, ale takie spotkanie to także okazja do formacji. Dlatego uczestnicy mogli wziąć udział w konferencjach, które wygłosili o. Remigiusz Recław SJ oraz Tomasz Piechnik, lider Wspólnoty Hallelu Jah z Wrocławia. Konferencję o. Recława na temat umiejętności wsłuchiwania się w głos Boga w naszych sercach można odsłuchać na stronie www.legnica.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama