Nowy numer 07/2020 Archiwum

Daj godzinę, ocalisz życie

Trwają zapisy do inicjatywy 40 Dni dla Życia. Przyłącz się! Nie ma wymówek!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej już teraz zaprasza do zapisywania się do modlitewnej inicjatywy 40 Dni Dla Życia. Można to zrobić telefonując pod numer 513 129 362 bądź pisząc na adres: ksm.zarzad@gmail.com.

Modlitwa rozpocznie się co prawda dopiero za kilka tygodni (26 lutego, czyli w Środę Popielcową), ale często bywa tak, że w tej przepięknej inicjatywie biorą udział grupy np. Żywego Różańca bądź grupy parafian.

Warto już teraz zebrać w parafii grupę, która zadeklaruje się, że w konkretnych godzinach i w konkretnych dniach będzie modlić się za życie nienarodzone. Modlitwa będzie trwała od godziny 12 w Środę Popielcową aż do 5 kwietnia, do Niedzieli Palmowej.

Akcja 40 Dni Dla Życia jest wielkim dziełem powstałym w Stanach Zjednoczonych, gdzie grupy osób wierzących ogarniają swoją modlitwą osoby myślące o dokonaniu aborcji. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej jako jedyna organizacja w Polsce posiada pełnię praw do posługiwania się polską wersją tej inicjatywy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama