Nowy numer 07/2020 Archiwum

Lubin. Prawie pełnoletni bal

W tym roku już po raz 17. odbyła się wielka zabawa młodzieży i osób z lubińskich Warsztatów Terapii Zajęcowej.

W murach Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Bosko odbył się karnawałowy bal integracyjny. To była już 17. jego edycja. Tradycje te zapoczątkowała Ela Michalak - wieloletnia działaczka miejscowego koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Uczestnikami balu są osoby będące pod opieką Warsztatów Terapii Zajęciowej "Przytulisko", WTZ "Słoneczko" i WTZ "Promyk", WTZ "Akademia Życia". Byli również podopieczni szkoły w Jędrzychowie oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubinie. Bal współorganizowała zaś Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie.

Niepowtarzalną oprawę zabawie zapewnili Roztańczeni Wodzireje, którzy zabrali wszystkich w "podróż za jeden uśmiech".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama