Nowy numer 07/2020 Archiwum

Legnica. Modlili się za pielgrzymkę przejdź do galerii

Kilkadziesiąt osób, część w kościele, część przed ekranami telefonów, odmówiło Różaniec w intencji pielgrzymów.

Za nami kolejna comiesięczna modlitwa w intencjach pielgrzymów oraz samej Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę. Kolejny raz gospodarzem, po miesięcznej przerwie, gdy modlitwę prowadziła grupa numer 3, była grupa numer 4.

W środę 29 stycznia 20 osób spotkało się w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy, by o godzinie 21.00 rozpocząć modlitwę. Ta była transmitowana przez "Gościa Legnickiego" i skupiła przed monitorami komputerów oraz ekranami telefonów kolejne kilkadziesiąt osób.

Po odmówieniu Różańca zebrani odśpiewali Apel Jasnogórski, a na zakończenie spotkania ks. Tomasz Pązik, przewodnik grupy nr 4, opowiedział pielgrzymkową bajeczkę:

Bajka "pielgrzymkowa" ks. Tomasza Pązika.
Gość Legnicki

Zapraszamy na stronę internetową Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę: pielgrzymkalegnicka.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama