Nowy numer 49/2020 Archiwum

Zapisz się na "40 Dni dla Życia"

Ten modlitewny maraton potrwa 960 godzin. Jest w nim miejsce również na twoją godzinę modlitwy za dzieci zagrożone aborcją.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej zaprasza, aby zapisywać się do modlitewnej inicjatywy "40 Dni dla Życia". Można to zrobić, telefonując na numer 513 129 362 bądź pisząc na adres: ksm.zarzad@gmail.com.

Modlitwa rozpocznie się co prawda dopiero za miesiąc (26 lutego, czyli w Środę Popielcową), ale często bywa tak, że w tej przepięknej inicjatywie wcześniej biorą udział grupy, np. Żywego Różańca bądź parafian. Warto już teraz zebrać grupę, która zadeklaruje się, że w konkretnych godzinach i w konkretnych dniach będzie modlić się za życie nienarodzone. Modlitwa będzie trwała od godziny 12 w Środę Popielcową aż do 5 kwietnia, do Niedzieli Palmowej.

Modlić się można w swoim domu, można pójść do kościoła na godzinę adoracji Najświętszego Sakramentu. Może to być różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia, litania...

Akcja "40 Dni dla Życia" jest dziełem, które powstało w Stanach Zjednoczonych, gdzie grupy osób wierzących obejmują swoją modlitwą osoby myślące o dokonaniu aborcji. Na polski grunt inicjatywę zaszczepiło Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama