Nowy numer 04/2020 Archiwum

Legnica. Opłatek "czwóreczki" przejdź do galerii

Za nami spotkanie opłatkowe w ramach legnickiej grupy pielgrzymkowej.

Pielgrzymka żyje nie tylko od 29 lipca do 7 sierpnia. W pierwszą niedzielę stycznia w legnickim Centrum Spotkań im. św. Jana Pawła II odbyło się bożonarodzeniowe spotkanie opłatkowe grupy nr 4.

Wzięło w nim udział przeszło 40 uczestników sierpniowych rekolekcji w drodze. Spotkanie rozpoczęła krótka modlitwa, po czym wszyscy mieli możliwość przełamania się opłatkiem i złożenia życzeń. Obok tradycyjnych, tych o zdrowiu czy miłości, nie zabrakło życzeń spotkania się 29 lipca przed legnicką katedrą, po to by znowu razem pójść do Matki Bożej Częstochowskiej.

Spotkania pomiędzy pielgrzymkami są okazją do wspominania wspólnego wędrowania i planowania kolejnego spotkania. Warto śledzić profil facebookowy grupy (TUTAJ) oraz stronę Pieszej Pielgrzymki Legnickiej, gdzie publikowane są najnowszej wiadomości o naszej pielgrzymce - pielgrzymkalegnicka.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama