Nowy numer 04/2020 Archiwum

Jawor. Ekumeniczne kolędowanie przejdź do galerii

W Kościele Pokoju w Jaworze spotkali się przedstawiciele wspólnoty luterańskiej i wspólnot katolickich, by śpiewem kolęd uczcić narodzenie Jezusa.

Ponad 300 osób pojawiło się w jaworskim Kościele Pokoju, by tradycyjnie w uroczystość Objawienia Pańskiego wspólnie kolędować i wielbić Boga.

Wzorem poprzednich lat w Kościele Pokoju odbyło się nabożeństwo ekumeniczne. Odczytano tekst z Pisma Świętego, wyznano wiarę oraz modlono się o jedność. Pomiędzy czytaniami i modlitwami - kolędowano.

Galeria:

Okolicznościowe kazanie tego dnia wygłosił z ambony ks. Przemysław Głuszek, wikariusz z rzymskokatolickiej parafii pw. Miłosierdzia Bożego z Jawora:

Ekumeniczne kolędowanie w Jaworze.
Gość Legnicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama