Nowy numer 49/2020 Archiwum

Najsłodsza noc w roku - pojedź!

Przed nami wyjątkowy wyjazd. - Tam im ciemniej, tym jaśniej - mówi Ania, która brała udział w całonocnym czuwaniu Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasnej Górze.

Marzysz o wyjątkowej modlitwie? O modlitwie w wyjątkowym miejscu? O modlitwie wręcz nieograniczonej w kaplicy jasnogórskiego obrazu Matki Bożej? Jeżeli choć na jedno pytanie padła odpowiedź "tak", to ta informacja jest dla ciebie. Otóż, duszpasterstwo Pieszej Pielgrzymki Diecezji Legnickiej serdecznie zaprasza do wspólnego czuwania przed obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze. Czuwanie odbędzie się z 7 na 8 lutego i rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o godz. 21, po którym w kaplicy Matki Bożej zostaną tylko uczestnicy czuwania. Przez całą noc będą prowadzone modlitwy przeplatane śpiewem, chwilą refleksji oraz modlitwy w ciszy. O północy będzie sprawowania Eucharystia za wszystkich uczestników oraz w intencjach, które każdy będzie mógł przedstawić Matce Bożej. Podczas tej nocy będzie również okazja do skorzystania z sakramentu pokuty. Czuwanie zakończy się ok. godz. 4 rano.

Planowane są wyjazdy autokarów z różnych miejsc diecezji. Zapisy przyjmuje ks. Mateusz Rycek (tel. 513 982 146), kierownik ds. logistycznych Pieszej Pielgrzymki Diecezji Legnickiej.

Przypominamy, że już teraz warto rezerwować sobie czas, by między 29 lipca a 7 sierpnia wziąć udział w Pieszej Pielgrzymce Legnickiej na Jasną Górę. Warto też dodać do ulubionych profil Pieszej Pielgrzymki Legnickiej (KLIKNIJ) oraz poznać oficjalną stronę pielgrzymki (KLINKIJ).

Dla przypomnienia sobie klimatu pielgrzymki:

Piosenka "Za krokiem krok" Cleo, ale w nowej, pielgrzymkowej wersji!!!
Gość Legnicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama