Nowy numer 04/2020 Archiwum

Lubin. Przyjdź do "Kina z sensem"

Już w niedzielę odbędzie się kolejny seans bardzo dobrego filmu w lubińskim "Kinie z sensem".

W najbliższą niedzielę 15 grudnia o godz. 16.00 zapraszamy na sporą dawkę śmiechu przy seansie filmowym „Kina z sensem”, podczas którego w sali teatralnej przy parafii św. Jana Bosko w Lubinie będzie można obejrzeć film „Jak Bóg da”. Jest to przezabawna komedia mówiąca o odkrywaniu powołania do kapłaństwa przez młodego chłopaka, którego rodzina sprzeciwia się jego nowym planom.

Dar powołania do życia zakonnego i kapłańskiego wymaga rozeznania i niejednokrotnie przejścia pewnych przeciwności na drodze jego realizacji w osobistym życiu. Film z przymrużeniem oka przedstawia losy powołania, jednocześnie dając głęboką refleksję nad podejściem do wiary, rozumieniem życiowego sukcesu i wiernością swoim przekonaniom.

Chcemy co miesiąc dzielić się wartościowym filmem. Następny pokaz odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godzinie 16.00. Wówczas zapraszamy na seans filmu „Chleb z nieba”.

Jak Bóg da - oficjalny zwiastun.
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama