Nowy numer 43/2020 Archiwum

Lubin. III Świąteczna Akademia Talentów przejdź do galerii

Powiatowy Ośrodek Pieczy Zastępczej w Lubinie zaprosił dzieci i młodzież na kolejny przegląd talentów.

W piątek 6 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbyła się III Świąteczna Akademia Talentów, którą zorganizował Powiatowy Ośrodek Pieczy Zastępczej w Lubinie dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat umieszczonych w rodzinnych formach pieczy zastępczej z terenu powiatu lubińskiego. Uroczystość patronatem honorowym objęli Adam Myrda, starosta lubiński i biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski, biskup legnicki. Na zabawę mikołajkową przybyło 31 rodzin zastępczych i 46 dzieci. Był także obecny Kamil Polak-Salomon, członek zarządu powiatu lubińskiego, który życzył zebranym wspaniałej zabawy, a wkrótce wesołych świąt.

Tradycją imprezy stało się zdobienie bombek choinkowych, dekorowanie pierniczków oraz spisywanie życzeń na serduszkach, które przez okres bożonarodzeniowy będą zdobiły drzewka świąteczne w siedzibie Ośrodka. Jak co roku dzieci prezentowały swoje uzdolnienia podczas tzw. Talent Show śpiewając, recytując wiersze, grając na instrumentach, tańcząc oraz pokazując umiejętność żonglowania piłką. Każdy z uczestników otrzymał upominek. Uatrakcyjnieniem zabawy była możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Nie zabrakło również św. Mikołaja, który obdarował każde dziecko świąteczną paczką. Zwieńczeniem wieczoru było wspólne kolędowanie przybyłych gości i pracowników Ośrodka.

Impreza odbyła się dzięki uprzejmości: Starostwa Powiatowego w Lubinie, MDK-u w Lubinie, Domu Weselnego „Stefan” w Lubinie, Firmy RAG w Lubinie, KGHM PM S. A. w Lubinie, JMP S. A. „Biedronka” w Lubinie, RCS Sp. z o.o. w Lubinie, PKS S. A. w Lubinie, CNiB ŻAK Sp. z o.o. w Lubinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama