Nowy numer 44/2020 Archiwum

Lubin. Smartfon w głowie dziecka?

Już w środę w Muzie odbędzie się ciekawy wykład o wychowywaniu dzieci. Warto przyjść.

W środę 11 grudnia Centrum Formacji Rodziny im. św. Jana Pawła II organizuje wykład Bogny Białeckiej pt. "Generacja Smartfonów - jaki ma wpływ na nasze dzieci?". Prelegentka poruszy ciekawy i ważny temat wpływu telefonów, tabletów i innych tego typu urządzeń na dzieci. Ważne jest stawianie pytań, czy dziecko, które ma kontakt z nowymi technologiami ma prawo dostępności do nich w nieograniczonym czasie? Podświadomie znamy odpowiedź na to pytanie, która brzmi - nie. Jednak czy wiadomo, jak rozwija się dziecko, które korzysta nadmiernie z telefonu? Jak to na nie wpływa, co powoduje? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się na spotkaniu w środę z Bogną Białecką.

Prelegentka to mama 4 dzieci, psycholog, publicysta, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, której misją jest edukacja zdrowotna, zwłaszcza ukierunkowana na młodzież. Najmłodsze i najbardziej dopieszczone dziecko Fundacji to istniejący od 2015 roku portal dla młodzieży pytam.edu.pl.
 
Miejsce spotkania to Centrum Kultury MUZA. Odbędzie się ono 11 grudnia, w środę w godz. 17.30-20.30. Obowiązują zapisy SMS: 511 833 628, mailowo: zapisy.cfr@lubin.pl.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama