Nowy numer 04/2020 Archiwum

Zgłoś się do poniedziałku!

Masz jeszcze czas, by zgłosić swój udział w noworocznym spotkaniu Taizé we Wrocławiu. Nie strać tej szansy.

Już za trzy tygodnie rozpocznie się wielkie Europejskie Spotkanie Młodych Taizé we Wrocławiu. Bracia ze Wspólnoty Taizé przesunęli termin zgłaszania się na spotkanie. Można to jeszcze zrobić do 9 grudnia. Nie przegap swojej szansy!

Europejskie Spotkanie Młodych jest organizowane przede wszystkim z myślą o młodych ludziach w wieku od 17 do 35 lat, jednak w wyjątkowych sytuacjach mogą wziąć w nim udział także osoby młodsze i starsze. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem we wrocławskim etapie pielgrzymki zaufania przez ziemię zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Szczegóły i formularz znajdują się na www.taize.fr/pl. Zapisy zakończą się w poniedziałek 9 grudnia.

Zachęcamy również do przeczytania i obejrzenia naszych materiałów na przygotowanej przez redakcję "Gościa" stronie internetowej www.esmwroclaw.gosc.pl. Przybliżamy na niej przygotowania do ESM i będziemy relacjonować jego przebieg.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama