Nowy numer 04/2020 Archiwum

Jan Pospieszalski będzie w Legnicy

W sobotę w Legnicy odbędzie się spotkanie ze znanym dziennikarzem.

Spotkanie z J. Pospieszalskim odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godz. 19 w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Sikorskiego 12, os. Piekary). Spotkanie nosi tytuł: "Tolerancja... czy despotyzm - atak na rodzinę".

Na spotkanie zaprasza ks. Roman Raczak, proboszcz parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Legnicy: - Zaprosiłem J. Pospieszalskiego, aby dać ludziom szansę spotkania się z człowiekiem wierzącym, który ma dużo do przekazania. W prowadzonych przez siebie audycjach nie zamyka się na innych, nie przechodzi do kłótni. Dialog i wysłuchanie drugiego człowieka zawsze mają sens - mówi kapłan.

Jan Pospieszalski działalność telewizyjną rozpoczął już w 1994 r., prowadząc program "Swojskie klimaty". Pracował m.in. w TV Puls oraz telewizji publicznej. Publikował na łamach takich czasopism, jak "Do Rzeczy", "Gazeta Polska Codziennie", "Przewodnik Katolicki", "Rzeczpospolita".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama