Nowy numer 50/2019 Archiwum

Modlitwa za pielgrzymkę legnicką

Kolejny raz rodzina pielgrzymkowa spotkała się w internecie, by modlić się za siebie.

Po raz drugi członkowie grupy nr 4 Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę spotkali się 29. dnia miesiąca, by modlić się w intencjach pielgrzymki i pielgrzymów.

Miejscem modlitwy była kaplica na plebanii parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy. Przybyło osób modlących się na miejscu, ale też równie dużo było tych, którzy łączyli się z nimi duchowo. Było to łatwiejsze o tyle, że na profilu facebookowym "Gościa Legnickiego" oraz Pieszej Pielgrzymki Legnickiej odbywała się bezpośrednia relacja na żywo.

Kolejna modlitwa odbędzie się 29 grudnia, również o godz. 21.

Wieczorna modlitwa Apelem Jasnogórskim na pielgrzymce kończy się bajką na dobranoc. Zwyczajem pielgrzymkowym ks. Tomasz również opowiedział bajkę:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama