Nowy numer 50/2019 Archiwum

Legnica. Różaniec przez internet

Pamiętacie modlitewną akcję grupy nr 4 Pieszej Pielgrzymki Legnickiej? Jutro ją powtarzamy!

Miesiąc temu, 29 października o godz. 21 rozpoczęła się modlitwa różańcowa prowadzona przez członków grupy nr 4 Pieszej Pielgrzymki Legnickiej. Transmitowaliśmy ją na profilach facebookowych "Gościa Legnickiego" i Pieszej Pielgrzymki Legnickiej. Już jutro powtarzamy tę akcję!

Zapraszamy najpierw wszystkich, którzy mogą, by przyszli na plebanię parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy na 21.00 i modlili się razem z nami w kaplicy na plebanii.

Zapraszamy jednak przede wszystkim na nasz profil na Facebooku (jeżeli jeszcze nie polubiliście naszej strony, to nie ma na co czekać - klikajcie GOŚĆ LEGNICKI). Równo o 21.00 startujemy z transmisją. Będą Różaniec, Apel Jasnogórski i... bajka na dobranoc. W końcu modlimy się pielgrzymkowo!

Dla przypomnienia pielgrzymkowego klimatu, zapraszamy do przesłuchania tegorocznego hymnu "czwóreczki":

Piosenka "Za krokiem krok" Cleo, ale w nowej, pielgrzymkowej wersji!!!
Gość Legnicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama