Nowy numer 50/2019 Archiwum

Lubin. Takie kino ma sens!

W najbliższą niedzielę odbędzie się inauguracja dobrego kina z wartościami.

W najbliższą niedzielę, dzięki Centrum Formacji Rodziny im. św. Jana Pawła II działającym przy parafii pw. św. Jana Bosko w Lubinie, odbędzie się inauguracyjna projekcja filmu "z wartościami".

- Aktualnie przeżywamy miesiąc pod znakiem odzyskania niepodległości, chcemy więc zgłębić tajemnice żołnierzy wyklętych, którzy walczyli za naszą ojczyznę. Film „Gurgacz - kapelan wyklętych” to nasza listopadowa propozycja. Pokaz filmu odbędzie się w niedzielę 17 listopada o godz. 19.00 w sali teatralnej parafii św. Jana Bosko w Lubinie. Pokaz jest niebiletowany, natomiast po seansie zostaną zebrane ofiary na rzecz parafii - tłumaczy ks. Mariusz Jawny SDB.

- Pomysł na „Kino z sensem” wziął się z naszej chęci ewangelizowania przez nowe media. Często dzięki filmowi, piosence czy artykułowi w internecie ktoś może lepiej poznać Jezusa lub naukę Kościoła. Jako Centrum Formacji Rodziny im. św. Jana Pawła II przy parafii św. Jana Bosko w Lubinie będziemy jednoczyć siły, by wartościowe kino przybliżało ludziom wartości duchowe, patriotyzm i inspirowało do pogłębiania relacji międzyludzkich - tłumaczy ks. Mariusz.

Następny pokaz odbędzie się 15 grudnia też o godzinie 19.00. Wówczas będzie można zobaczyć film „Jak Bóg da”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama