Nowy numer 46/2019 Archiwum

Legnica. Internetowy różaniec pielgrzymki

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w pierwszej tego typu modlitwie.

Pierwsza internetowa modlitwa różańcowa uczestników Pieszej Pielgrzymki Legnickiej odbyła się we wtorek 29 października. W kaplicy na plebanii parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy przewodniczył jej ks. Tomasz Pązik. Jest on nie tylko wikariuszem tej parafii, ale także przewodnikiem, a więc "proboszczem" grupy nr 4 Pieszej Pielgrzymki Legnickiej.

Dzięki bezpośredniej relacji w internecie przez konta "Gościa Legnickiego" na Facebooku oraz w grupach Pieszej Pielgrzymki Legnickiej w modlitwie wzięło udział kilkadziesiąt osób. Kolejna taka okazja do modlitwy już za miesiąc - 29 listopada, również o godzinie 21.00.

Po zakończeniu modlitwy różańcowej odśpiewano Apel Jasnogórski, a ks. Pązik opowiedział bajkę z morałem. Tak, jak to się odbywa na każdym Apelu na pielgrzymkowym szlaku:

Bajka na zakończenie Różańca przez internet.
Gość Legnicki

Całą modlitwę można obejrzeć tutaj: KLIKNIJ

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama