Nowy numer 04/2020 Archiwum

Bolesławiec. Sesja o Maryi

W Bolesławieckim Centrum Ceramiki odbyła się IV sesja wyjazdowa Diecezjalnej Szkoły Liturgicznej. Tym razem mówiono o Maryi.

Diecezjalna Szkoła Liturgiczna po raz 4. spotkała się na wyjazdowej sesji. Tym razem, ze względu na zbliżający się październik, który jest uważany za miesiąc w sposób szczególny poświęcony Matce Bożej, tematem przewodnim było rozważanie o Maryi, jako wzoru oddawania czci Bogu.

Wśród prelegentów był biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski, ks. dr Krzysztof Wiśniewski oraz ks. dr Paweł Wołczański. Pierwszy mówił o "Dziewicy słuchającej", drugi o "Dziewicy ofiarującej", zaś trzecie "Dziewicy ukształtowanej i kształtującej w Chrystusie".

Bp Zbigniew Kiernikowski "Maryja - Dziewica słuchająca"
Gość Legnicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama