Nowy numer 03/2020 Archiwum

Epilog PPL a Taizé

Ksiądz Piotr Kruczyk podczas tegorocznego Epilogu tłumaczył, dlaczego warto zainteresować się 42. Europejskim Spotkaniem Młodych we Wrocławiu.

Podczas jedynego postoju na trasie, przy kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa znajdującego się na osiedlu Piekary w Legnicy, krótką konferencję wygłosił ks. Piotr Kruczek.

Mówił o nadchodzącym Europejskim Spotkaniu Młodych Taizé we Wrocławiu. Kapłan jest koordynatorem przygotowań w diecezji legnickiej i zaprosił wszystkich na pięć nabożeństw w duchu Taizé, które odbędą się w różnych miejscach naszej diecezji.

Więcej na filmiku:

Ks. Piotr Kruczyk mówi na Epilogu o Taize
Gość Legnicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama